Наші рішення, орієнтовані на результати вашого бізнесу

Організаційна діагностика

Аудит «організму» вашого підприємства з метою виявлення функціональних відхилень та проблемних зон, що заважають йому досягати поставленої мети. Підсумком діагностики є програма дій щодо «оздоровлення» та оптимізації діяльності підприємства.

Розробка стратегії

Включає підготовку та модерацію Стратегічної Сесії, результатом якої є узгоджений стратегічний план розвитку підприємства та пул першочергових проектів на найближчі 6 міс.

Оптимізація бізнес-процесів

Включає: аналіз вибраного процесу підприємства «як є»; опис процесу «як має бути»; супровід пілота оновленого процесу; корекцію процесу за підсумками пілота; впровадження оптимізованого процесу для підприємства.

Інструменти регулярного менеджменту

Формалізація та настроювання регулярних дій керівника щодо забезпечення необхідних показників у рамках процесного управління. Таких як: аналіз та прийняття рішень, планування, проведення нарад, навчання та мотивація персоналу тощо.

Налаштування процесу продажу

Включає в себе налаштування згідно заданих цілей: моделі продажу, планування продажів, структури відділу продажів, вимог до кваліфікації продавців, стандартів комерційної активності, регламентів для відділу продажів, системи набору та навчання продавців, системи мотивації, впровадження CRM.

Скрипти продажів

Перший крок для створення відділу продажів, здатного до самонавчання та самовдосконалення. Незамінний інструмент для навчання та адаптації нових працівників. Книга, в якій міститься весь практичний досвід, напрацювання, особливості та найуспішніші приклади продажів вашої компанії.

Дізнатися більше
Залишіть заявку, щоб обговорити з експертом варіанти розвитку вашого бізнесу.

Хочу трансформувати бізнес

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля


Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.