АЛГОРИТМ ВЕЛИКИХ ПРОДАЖІВ

ПРАКТИКУМ ІГОРЯ І ОЛЕНИ СОКУРЕНКО, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ В РАЗИ ПІДВИЩИТИ КОНВЕРСІЮ ВАШИХ УГОД
21 травня 2024
ОНЛАЙН
Детальніше

Програма

 1. Формула прибутку продавця. 4 способи збільшити особистий дохід.
 2. Типи продажів. Як зростає вартість продавця, залежно від цінності, що він створює.
 3. Етапи продажів.
 4. Чому без довіри не буде продажів? Техніки встановлення рапорту з клієнтом.
 5. Що таке «корекція очікувань». І що ми маємо обов'язково дізнатися про клієнта, перш ніж переходити до презентації?
 6. Блискуча презентація. Як розповісти про свій продукт так, щоб клієнт по-справжньому ЗАХОТІВ купити.
 7. Робота з запереченнями. Приклади на реальних кейсах. 
 8. Більше жодних «Я подумаю». Як правильно завершити угоду?

Відпрацюєте одну з найефективніших технік виклику довіри. Пам'ятайте: немає довіри клієнта – немає продажу!
Наприкінці практикуму кожен учасник отримає в ПОДАРУНОК наш авторський чек-лист, який зі 100% гарантією збільшить ваш особистий прибуток від продажів.

Формат
Дата проведення:
21 травня 2024
Тривалість:
3 години
Час:
18:30 - 21:30
Формат:
онлайн в Zoom

Викладачі

Ігор Сокуренко
Ігор Сокуренко

 • Сертифікований (ICMCI) консультант з управління.
 • Бізнес-тренер з 1995 року (25 років у навчанні та управлінському консультуванні).
 • PhD (к.е.н.)
 • Член Національного Інституту Консультантів з Управління.
 • Провів понад 20 000 тренінг-годин, навчив понад 15 000 менеджерів з продажів та топ-менеджерів.

Олена Сокуренко
Олена Сокуренко
 • Тренер-практик. Консультант у сфері продажів.
 • 14 років у продажах.
 • 11 років в управлінні відділом продажів.
 • 8 років керую компанією.
 • Успішний досвід створення 12 Корпоративних Книг Продажів у сферах: готельний бізнес, дистрибуція світлотехніки, продаж нерухомості, продаж побутової продукції, продаж добрив, експедиторські послуги, доставка авто зі США, продаж засобів індивідуального захисту, виробництво лакофарбових матеріалів, виробництво кабельно-провідникової продукції.

Вартість участі

790 грн ранній квиток 

690 грн для 2-ох та більше учасників

890 грн у день заходу

 • При скасуванні бронювання не менше ніж за 3 дні ми повернемо вам повну суму

Реєстрація


*Надсилаючи форму, ви даєте згоду на обробку персональних даних.

Що кажуть учні Ігоря та Олени Сокуренко

Наталя Савченко

Наталя Савченко

Керівник відділу електронної комерції "Ощадбанк"

Если в целом взять, то у меня практически сейчас каждый звонок заканчивается перезвоном и встречей. То есть у меня «холостых» сейчас нет вообще. 

Даже если доходит до отправки на почту, то я приняла совет Игоря, касательно того, что перезваниваешь уже с вопросом "ознакомился – не ознакомился", вот эти моменты. Всё равно докручиваешь, чтобы передали: «А к кому мне обратиться? Кто на это влияет?".

Я до этого работала больше с бюджетной сферой, а сейчас именно работаю с хозяйственниками. Как ни странно, мне самой понравилось в таком формате, это на порядок интереснее. Ушел страх, потому что до этого у меня был какой-то страх коммуникаций, я думала: «А вот если я позвоню и мне скажут нет?» 

И главное, что я поняла, что еще очень важно себя записывать, слушать, слушать и слушать. Чем больше ты это делаешь, тем больше у тебя моменты (проблемные) уходят, и ты можешь пошутить... ты свободно себя ведешь, и собеседник, который слушает тебя с той стороны, он это тоже чувствует. Как-то так. Поэтому для меня курс очень полезный. Ну, прямо дуже!

(дивіться повний відео-відгук)

Антонюк Ярослава

Антонюк Ярослава

Власниця турфірми "Море Турів"

Зараз доходить до кінця моє навчання «Ефективний сейлз».

Буду багатослівною, бо знаю що це вам корисно. Йшовши на дане навчання я мала декілька відкритих і не ясних проблем. Вже з першого уроку я почала приміняти рекомендації, я багато тестувала, експериментувала. Результат вже почав виходити з другого тижня навчання, але після активної роботи над помилками, пробами…

Конверсія в продажах збільшилась! Я ці навики переклала на своїх менеджерів… наразі важко, бо всі ми привикли працювати по накатаній…

Рекомендую кожному, хто готови чути, слухати, впроваджувати рекомендації. Якщо Ви думаєте що ви ідеальний продавець і цей курс «такий як у всіх» то ідіть геть зі сфери продаж.

Залишу своє здивування бо спершу думала чого мене тут корисного навчать, і працюю над цим теж – залишивши заявку на курс, провівши мені презентацію, тут мене не дожимали до покупки а дали паузу… Цікава штука, і я протестую це, це ж такі дрібнички ніби а результат дають.

(дивіться повний відгук у відео-каруселі)

Оксана Таран

Оксана Таран

Рієлтор

Во-первых, я вдохновляюсь нашей группой, потому что я вижу блеск в глазах... 

Недавно позвонила клиентке с предложение эксклюзива, и она такая: «Мы только через тебя будем продавать! Вот только через тебя!», и даты согласовали. 

Немножко привела свои знания в структуру, прослушала все-таки занятие Елены «Как пройти секретаря». Может, мне не всегда это и надо, но все-равно, настолько примеры креативны, что ты думаешь: «Ну я же могу поведение любое применить с клиентами. Там, где-то как-то, игриво, там где-то, более с напором. То-есть  техники применить можно. 

Поэтому чувствую себя более вдохновленной, более уверенной. Потому что немножко как-бы засиживаешься ты в профессии, вроде бы и все знаешь... но иногда лень, и себя немножко так распускаешь. А здесь с профессионалами пообщалась... Теперь понимаю, как презентовать свою услугу, как по цене рассказать более уверенно. И действительно надо тренироваться, поэтому беру обязательство себя записывать, анализировать. Спасибо Вам за этот курс!


Олександр Васькевич

Олександр Васькевич

Продавець сільськогосподарської техніки

Хочеться багато сказати, оскільки за освітою я журналіст. Але буду дуже коротко, такі собі помітки зробив. Задавав собі питання, нащо брати курс у чудових людей Сокуренків, нащо платить? Іди в інтернет там все є, ну не все але багато чого…

Так от все-таки до чого ж потрібно платити гроші?...Просто коли ми в групі, всі разом, це як терапія, знаєте. Як клуб по інтересах, хтось виговорюється, хтось чує проблеми чи нюанси, задачі інших. Це ще мотивація - так, ми надихаємося один одним, наші ментори надихають! Слухаємо кожного. Доречі про довіру: класна фішка, я Вам скажу відверто. Я на минулому тижні втратив одного клієнта, знаєте, якось він пішов. Я згадав, боже, там же ж Ігор і Олена щось про довіру казали, і я просто вже так в кінці кинув (клієнту) фразу: «Я бачу, що не можу викликати довіру»…, і саме цікаве, що це спрацювало!

Мій косяк, я думаю, що багато кого теж – домашнє завдання. Олено, дуже Вам дякую, Ви в групі нагадуєте нам постійно про ці дзвінки, я думаю, що коли до Вас на наступний курс прийду, то я все-таки підготуюсь краще. Ви нагадуєте, Ви тримаєте нас, це дуже класно, рухаєте!

Тож дякую Вам, запрошуйте ще!

(дивіться повний відео-відгук)

Савчук Ірина

Савчук Ірина

Комерційний директор в корпорації «Гектар»

Висловлюємо подяку консультантам Ігорю Сокуренко і Олені Сокуренко за корпоративне навчання на тему «Техніки результативних продажів», проведене для нашої команди у березні 2023 року.

Наша компанія займається продажом добрив і засобів захисту рослин з 2015 року. До Ігоря та Олени вирішили звернутися, бо вже не раз співпрацювали з бізнес-школою BST Consulting, подобається підхід та завжди бачимо результати. 

Вирішили замовити індивідуальний тренінг для відділу продажів, тому що регулярно поповнюємо команду, часто беремо людей без досвіду, в яких достатньо мотивації але не вистачає знань. 

Результатами навчання повністю задоволені. Вони навіть перевищили наші очікування. Після третього заняття ми зрозуміли, що необхідно переробляти поточний план продажів, адже менеджери вже встигли його виконати! Тобто ми одразу побачили результати навчання. Дякуємо консультантам бізнес-школи BST Consulting Ігорю Сокуренко та Олені Сокуренко та розраховуємо на подальшу співпрацю.

(дивіться відео-відгук)

Миколаєва Ірина

Миколаєва Ірина

Директор у «Дім Техніки»

Дякую Ігорю, дякую Олено, за дуже цікавий матеріал,

який до всіх (співробітників) дійшов. Багато хто вже використовує отримані знання.

Нещодавно один з менеджерів був у відрядженні та нового клієнта дуже добре "обробив" саме за вашою технологією. Вже є результат, він відвантажився на непогану суму!

Інші менеджери, які пройшли ваше навчання, також вже застосовують нові технології у роботі з клієнтами. Залишилося втілити у життя скрипти. Я, гадаю, це не остання наша зустріч. Дякую!

(дивіться відео-відгук)

Вороненко Олена

Вороненко Олена

Менеджер у «Дім Техніки»

Хочу подякувати за дуже пізнавальні та цікаві курси.

Кожен урок був унікальним, кожен урок потім опрацьовувала.

Не все виходить, не можу поки що впоратися з деякими словами, емоціями.

Але я даю слово, що намагатимуся застосовувати отримані знання, і що ці курси не пройдуть даремно.

(дивіться відео-відгук)

Кирилюк Олексій

Кирилюк Олексій

Менеджер у «Новатек Електро»

Дякуємо за курс, було дуже багато корисної інформації. Я сам завантажую і прослуховую дзвінки і бачу, наскільки я виріс. 

На курсі я зрозумів, як правильно ставити питання, як правильно готуватися до діалогу, щоб не було глухих кутів з клієнтом. Мені це дуже допомагає. 

Дякую за всю інформацію, я обов'язково впроваджуватиму її в роботу.

(дивіться відео-відгук)

У нас навчаються співробітники компаній